Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice

Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice

Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice

W szerokiej gamie oferowanych przez nas usług znajduje się pranie oraz czyszczenie powierzchni płaskich na terenie Katowic. Usługa skierowana jest do przedsiębiorstw, instytucji, ale też osób prywatnych.

 

Profesjonalne pranie oraz czyszczenie wykładzin i dywanów to zadanie, które należy zlecić fachowcom, jeśli liczy się na zadowalające efekty. Ważne jest w tym przypadku nie tylko specjalistyczne podejście do zadania, ale przede wszystkim doświadczenie. Właśnie tym charakteryzuje się Alpineco Cleaning. W ramach naszej usługi możemy podjąć się nie tylko prania czy odplamiania wykładzin i dywanów z nawet najcięższych zabrudzeń, ale chętnie zajmiemy się również impregnacją i konserwacją takich powierzchni jak posadzka czy gres. Usługa prania i czyszczenia dywanów - Katowice - sprawdź szczegóły!

Czyszczenie i pranie dywanów z profesjonalnym sprzętem

 

Wieloletnia obecność w branży pokazała nam, że tylko praca na specjalistycznym sprzęcie oraz renomowane środki czyszczące w połączeniu dają bardzo dobre efekty. Dzięki nim jesteśmy w stanie usunąć zanieczyszczenia z nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych klientów podczas usługi czyszczenia i prania wykładzin wykorzystujemy wyłącznie te produkty myjące, które są antyalergiczne, antyseptyczne, certyfikowane oraz bezpieczne dla środowiska. Pracujemy wyłącznie na produktach, które są doceniane w Europie, ale też na całym świecie, a należą do nich takie marki jak Duplex, Lindhaus, U.S. Products, Sutter, Tersus czy Karcher. Stosowanie oryginalnych produktów, a nie zamienników, pozytywnie przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Skorzystaj z usługi prania dywanów i wykładzin biurowych w Katowicach i innych miastach Śląska już dziś!

 

Pranie, czyszczenie dywanów (Katowice) - oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • profesjonalne czyszczenie i impregnacja dywanu, wykładzin, posadzek, gresu,
  • mycie i doczyszczanie innych powierzchni poziomych,
  • zabezpieczanie wszelkich powierzchni podłogowych,
  • odświeżanie, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i dezynfekcja,
  • czyszczenie dywanów,
  • czyszczenie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie wykładzin dywanowych.

 

Miasta, w których realizujemy nasze usługi to m.in.: