Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice

Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice

Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice

W szerokiej gamie oferowanych przez nas usług znajduje się pranie oraz czyszczenie powierzchni płaskich na terenie Katowic. Usługa skierowana jest do przedsiębiorstw, instytucji, ale też osób prywatnych.

 

Pranie oraz czyszczenie wykładzin i dywanów to zadanie, które należy zlecić fachowcom, jeśli liczy się na zadowalające efekty. Ważne jest w tym przypadku nie tylko specjalistyczne podejście do zadania, ale przede wszystkim doświadczenie. Właśnie tym charakteryzuje się Alpineco Cleaning. W ramach naszej usługi możemy podjąć się nie tylko prania czy odplamiania wykładzin i dywanów, ale chętnie zajmiemy się również impregnacją i konserwacją takich powierzchni jak posadzka czy gres. Czyszczenie i pranie wykładzin - Katowice - sprawdź szczegóły usługi!

Usługa oparta na wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu

 

Wieloletnia obecność w branży pokazała nam, że tylko praca na specjalistycznym sprzęcie oraz renomowane środki czyszczące w połączeniu dają bardzo dobre efekty. Dzięki nim jesteśmy w stanie usunąć zanieczyszczenia z nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych klientów, wykorzystujemy wyłącznie te produkty myjące, które są antyalergiczne, antyseptyczne, certyfikowane oraz bezpieczne dla środowiska. Pracujemy wyłącznie na produktach, które są doceniane w Europie, ale też na całym świecie, a należą do nich takie marki jak Duplex, Lindhaus, U.S. Products, Sutter, Tersus czy Karcher. Stosowanie oryginalnych produktów, a nie zamienników, pozytywnie przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Pranie i czyszczenie wykładzin - Katowice - zapraszamy do skorzystania z usługi!

 

Pranie i czyszczenie wykładzin (Katowice) - oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • czyszczenie i impregnacja wykładzin, posadzek, gresu,
  • mycie i doczyszczanie innych powierzchni poziomych,
  • zabezpieczanie wszelkich powierzchni podłogowych,
  • odświeżanie i dezynfekcja,
  • czyszczenie dywanów,
  • czyszczenie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie wykładzin.

 

Miasta, w których realizujemy nasze usługi to m.in.: