Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory

Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory

Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory

Szeroka gama usług realizowanych przez naszą firmę zakłada również czyszczenie i pranie wykładzin na terenie Żor. Usługę swoją kierujemy do instytucji, właścicieli firm oraz osób prywatnych.

 

Doprowadzanie wykładzin i dywanów do nienagannego stanu to zadanie dla specjalistów. Jest to zagadnienie, które wymaga specjalistycznego podejścia oraz wieloletniego doświadczenia. Jeśli więc chcą Państwo przywrócić dawny blask własnej wykładziny czy dywanu, zachęcamy do skorzystania z usług Alpineco Cleaning. Jako firma sprzątająca działamy na rynku od wielu lat działa na rynku. Podejmujemy się usługi prania, odplamiania, impregnacji oraz konserwacji w miejscowości Żory i nie tylko. Oczywiście nasza usługa dotyczy także posadzek, wykładzin dywanowych oraz gresu. Czyszczenie i pranie dywanów - Żory - sprawdź szczegóły usługi!

Usługa na najwyższym poziomie - nie tylko czyszczenie tapicerki 

 

Postaw na profesjonalną firmę do czyszczenia dywanów i wykładzin! Lata doświadczenia nauczyły nas, że wysokiej jakości usługi można świadczyć wyłącznie wtedy, gdy pracuje się na dobrej jakości sprzęcie. To dlatego w naszej codziennej pracy wykorzystujemy maszyny czyszczące renomowanych producentów oraz specjalistyczne środki czyszczące, które usuną każde zabrudzenie. Istotną informacją jest fakt, że wykorzystywane produkty chemiczne są antyalergiczne, antyseptyczne, bezpieczne dla środowiska oraz z certyfikatami. Dzięki temu, że nie korzystamy z zamienników, możemy zagwarantować skuteczne usunięcie wszystkich zabrudzeń znajdujących się na zanieczyszczonej powierzchni. Na co dzień pracujemy na produktach takich marek jak Duplex, Lindhaus, U.S. Products, Sutter, Tersus, Karcher – to znane na całym świecie firmy, które oferują sprzęt i środki czystości dedykowane najlepszym usługodawcom. Pranie i czyszczenie wykładzin - Żory - zapraszamy do skorzystania z usługi!

 

Usługi czyszczenia i prania dywanów (Żory) - proponujemy:

  • czyszczenie i impregnacja wykładzin, posadzek, gresu,
  • mycie i doczyszczanie innych powierzchni poziomych,
  • zabezpieczanie wszelkich powierzchni podłogowych,
  • odświeżanie i dezynfekcja,
  • czyszczenie dywanów,
  • czyszczenie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie wykładzin.

 

Miasta, w których realizujemy nasze usługi to m.in.: