Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory

Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory

Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory

Szeroka gama usług realizowanych przez naszą firmę zakłada również czyszczenie i pranie wykładzin na terenie Żor. Usługę swoją kierujemy do instytucji, właścicieli firm oraz osób prywatnych.

 

Doprowadzanie wykładzin i dywanów do nienagannego stanu to zadanie dla specjalistów. Jest to zagadnienie, które wymaga specjalistycznego podejścia oraz wieloletniego doświadczenia. Jeśli więc chcą Państwo przywrócić dawny blask własnej wykładziny czy dywanu, zachęcamy do skorzystania z usług Alpineco Cleaning. Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na rynku. Podejmujemy się takich zadań jak pranie, odplamianie, impregnacja oraz konserwacja. Oczywiście nasza usługa dotyczy także posadzek oraz gresu. Czyszczenie i pranie wykładzin - Żory - sprawdź szczegóły usługi!

Usługa na najwyższym poziomie - nie tylko czyszczenie tapicerki (Żory)

 

Lata doświadczenia nauczyły nas, że wysokiej jakości usługi można świadczyć wyłącznie wtedy, gdy pracuje się na dobrej jakości sprzęcie. To dlatego w naszej codziennej pracy wykorzystujemy maszyny czyszczące renomowanych producentów oraz specjalistyczne środki czyszczące, które usuną każde zabrudzenie. Istotną informacją jest fakt, że wykorzystywane produkty chemiczne są antyalergiczne, antyseptyczne, bezpieczne dla środowiska oraz z certyfikatami. Dzięki temu, że nie korzystamy z zamienników, możemy zagwarantować skuteczne usunięcie wszystkich zabrudzeń znajdujących się na zanieczyszczonej powierzchni. Na co dzień pracujemy na produktach takich marek jak Duplex, Lindhaus, U.S. Products, Sutter, Tersus, Karcher – to znane na całym świecie firmy, które oferują sprzęt i środki czystości dedykowane najlepszym usługodawcom. Pranie i czyszczenie wykładzin - Żory - zapraszamy do skorzystania z usługi!

 

Pranie i czyszczenie wykładzin (Żory) - oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • czyszczenie i impregnacja wykładzin, posadzek, gresu,
  • mycie i doczyszczanie innych powierzchni poziomych,
  • zabezpieczanie wszelkich powierzchni podłogowych,
  • odświeżanie i dezynfekcja,
  • czyszczenie dywanów,
  • czyszczenie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie wykładzin.

 

Miasta, w których realizujemy nasze usługi to m.in.: