Czyszczenie i pranie wykładzin - Ruda Śląska

Czyszczenie i pranie wykładzin - Ruda Śląska

Czyszczenie i pranie wykładzin - Ruda Śląska

Doprowadzanie wykładzin i dywanów do idealnego stanu to jedna z szerokiej gamy usług realizowanych przez Alpineco Cleaning na terenie Rudy Śląskiej. Mogą się na nią zdecydować właściciele firm, instytucje oraz osoby prywatne.

 

Skuteczne czyszczenie dywanu lub wykładziny może się odbyć wyłącznie dzięki pracy specjalistycznej firmy, która zajmuje się tym na co dzień. Alpineco Cleaning posiada w tej kwestii nie tylko specjalistyczne podejście, ale też wieloletnie doświadczenie. Na obszarze Rudy Śląskiej i okolic chętnie podejmiemy się więc nie tylko usługi czyszczenia dywanów oraz prania i odplamiania wykładzin dywanowych, ale też impregnacji i konserwacji innych nawierzchni, takich jak gres czy posadzka. Czyszczenie i pranie dywanów - Ruda Śląska - sprawdź szczegóły oferty!

Czyszczenie i pranie dywanów w Rudzie Śląskiej - profesjonalny sprzęt

 

Chcąc naszym klientom zagwarantować najwyższą jakość usługi, do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni podłogowych wykorzystujemy wyłączenie sprzęt renomowanych marek oraz cenione i przede wszystkim skuteczne środki czyszczące. Na co dzień używamy produktów takich firm jak Duplex, Lindhaus, U.S. Products, Sutter, Tersus czy Karcher. Wymienieni producenci są znani nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Wszystkie używane przez nas środki myjące są antyalergiczne, antyseptyczne, bezpieczne dla środowiska oraz posiadają certyfikaty świadczące o tym, że są bezpieczne dla zdrowia. Kompleksowe pranie i czyszczenie wykładzin - Ruda Śląska - zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Pranie i czyszczenie dywanów (Ruda Śląska) - oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • czyszczenie i impregnacja wykładzin, posadzek, gresu,
  • mycie i doczyszczanie innych powierzchni poziomych,
  • zabezpieczanie wszelkich powierzchni podłogowych,
  • odświeżanie i dezynfekcja,
  • czyszczenie dywanów, wykładzin,
  • czyszczenie tapicerki meblowej.

 

Miasta, w których realizujemy nasze usługi to m.in.: