Czyszczenie i pranie wykładzin - Gliwice

Czyszczenie i pranie wykładzin - Gliwice

Czyszczenie i pranie wykładzin - Gliwice

Alpineco Cleaing to firma, która już niejednokrotnie realizowała usługę prania oraz czyszczenia wykładzin i dywanów na terenie Gliwic. Z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale też przedsiębiorcy czy różnego rodzaju instytucje.

Chcąc doprowadzić wykładzinę lub dywan do perfekcyjnej czystości, nie można korzystać z półśrodków, należy wynająć profesjonalną firmę, która zajmuje się tym na co dzień. Alpineco Cleaning do tego typu zadań podchodzi z profesjonalizmem, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Możemy podjąć się nie tylko prania czy odplamiania wykładzin, ale też impregnacji i konserwacji innych powierzchni, takich jak posadzki czy gres. Czyszczenie i pranie wykładzin - Gliwice - sprawdź szczegóły usługi!

Najlepsze rezultaty i profesjonalny sprzęt

 

Lata w branży utrzymania czystości pokazały nam, że tylko profesjonalny sprzęt czyszczący oraz specjalistyczne środki myjące przynoszą świetne efekty. W naszej codziennej pracy korzystamy więc z marek, które są znane nie tylko w Europie, ale też na całym świecie. Wśród nich można znaleźć Duplex, Lindhaus, U.S. Products, Sutter, Tersus czy Karcher. Wszystkie wykorzystywane przez nas środki czyszczące są antyalergiczne, antyseptyczne, posiadają odpowiednie certyfikaty oraz nie wpływają szkodliwie na środowisko. Dzięki temu nasza usługa jest wykonywana nie tylko rzetelnie, dla też z dbałością o zdrowie naszego klienta. Pranie i czyszczenie wykładzin - Gliwice - zapraszamy do skorzystania z usługi!

 

Pranie i czyszczenie wykładzin (Gliwice) - oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • czyszczenie i impregnacja wykładzin, posadzek, gresu,
  • mycie i doczyszczanie innych powierzchni poziomych,
  • zabezpieczanie wszelkich powierzchni podłogowych,
  • odświeżanie i dezynfekcja,
  • czyszczenie dywanów,
  • czyszczenie tapicerki meblowej,
  • czyszczenie wykładzin.

 

Miasta, w których realizujemy nasze usługi to m.in.: