Mycie okien - Gliwice

Mycie okien - Gliwice

Mycie okien w Gliwicach i inne usługi wysokościowe

Alpineco Cleaning to firma, która na terenie miasta Gliwice, ale i innych śląskich miejscowości świadczy usługi mycia okien. Wysokościowe mycie okien to usługa skierowana szczególnie do prywatnych przedsiębiorstw, ale też publicznych instytucji. Zajmujemy się również innymi zleceniami na wysokości, wśród których można znaleźć konserwację powierzchni, czyszczenie czy wszelkiego rodzaju montaże. Nasza praca zawsze opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, ale i innowacyjnych metod montażu, jeśli zlecenie tego wymaga. Stosujemy skuteczne środki czyszczące oraz wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak rusztowania, ruchome podesty, sprzęt alpinistyczny czy zwyżki. To wszystko pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co potwierdza zadowolenie firm nie tylko w Gliwicach, ale i na całym Śląsku.

W czym się specjalizujemy?

Nasza kadra to zespół doświadczonych fachowców, którzy specjalizują się w czyszczeniu, myciu, konserwacji miejsc trudno dostępnych. Podejmujemy się również trudnych zleceń montażowych. Dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu możemy zaoferować nieszablonowe i skuteczne rozwiązania. Chętnie realizujemy również nagłe, niestandardowe zlecenia, które wynikają z alarmowych, nieprzewidzianych sytuacji.

Decydując się na Alpineco Cleaning do realizacji zlecenia na wysokości, mogą mieć Państwo pewność, że zawsze zachowujemy najwyższe środki ostrożności. Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo naszych pracowników, ale także osób, które znajdują się na terenie naszej pracy.

 

Świadczone przez nas usługi wysokościowe to przede wszystkim:

  • mycie i czyszczenie: okien, fasad, elewacji, powierzchni szklanych, świetlików, konstrukcji,
  • konserwacja różnego typu powierzchni,
  • montaż i demontaż elementów użytkowych, konstrukcyjnych, zabezpieczeń, reklam, szyldów, bilbordów, anten, nadajników, itp.,
  • pielęgnacja i przycinanie drzew,
  • odśnieżanie dachów, zbijanie sopli, usuwanie zagrożeń spowodowanych zalegającym śniegiem,
  • oraz pozostałe prace wykonywane z użyciem technik wysokościowych, w tym prace w miejscach trudno dostępnych.