+48 690-909-676 Pytania? Prosimy dzwonić!
orły czystości

Usługi wysokościowe

Usługi wysokościowe dla wymagających klientów

to specjalność naszej firmy. Jesteśmy w stanie wykonać całą gamę zleceń związanych z pracami na wysokościach.Mycie, czyszczenie, montaż i konserwacja to zadania, których realizacji podejmujemy się każdego dnia.
Wszystkie zlecenia wykonujemy w oparciu o sprawdzone metody oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. W swojej pracy wykorzystujemy najlepszy specjalistyczny sprzęt (zwyżki, podesty ruchome, rusztowania, sprzęt alpinistyczny), a także najwyższej jakości materiały oraz środki chemiczne.
Specjalizujemy się w czyszczeniu i konserwacji powierzchni trudno dostępnych, usuwaniu uciążliwych zabrudzeń, stosowaniu niebanalnych metod montażowych. Realizujemy zlecenia niestandardowe, w tym także wynikłe z sytuacji nagłych, awaryjnych.
Powierzając nam tego typu zadania, mogą być Państwo pewni, że wykonane zostaną fachowo i rzetelnie, przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług zawsze łączy się z bezpieczeństwem pracowników oraz osób postronnych.

Świadczone przez nas usługi wysokościowe to głównie:

  • mycie i czyszczenie: fasad, elewacji, powierzchni szklanych, świetlików, konstrukcji,
  • konserwacja różnego typu powierzchni,
  • montaż i demontaż elementów użytkowych, konstrukcyjnych, zabezpieczeń, reklam, szyldów, bilbordów, dekoracji, anten, nadajników, itp.,
  • pielęgnacja i przycinanie drzew,
  • odśnieżanie dachów, zbijanie sopli, usuwanie zagrożeń spowodowanych zalegającym śniegiem,
  • oraz pozostałe prace wykonywane z użyciem technik wysokościowych, w tym prace w miejscach trudno dostępnych.