+48 690-909-676 Pytania? Prosimy dzwonić!
orły czystości

Mycie ciśnieniowe

Silne zabrudzenia? Duże powierzchnie? Trudno dostępne miejsca?

Takie problemy wymagają specjalistycznego podejścia. Wieloetapowe mycie ciśnieniowe elewacji i kostki brukowej zapewni Państwu doskonałe efekty w postaci lśniących i czystych powierzchni.Niektórych zabrudzeń nie da się usunąć klasycznymi metodami. Wymagany jest specjalistyczny sprzęt i odpowiednio dobrane środki chemiczne, dzięki którym możemy spodziewać się nie tylko bardzo dobrych, lecz przede wszystkim natychmiastowych efektów. Firma Alpineco Cleaning dysponuje takimi narzędziami i oferuje Państwu mycie ciśnieniowe o szerokim zastosowaniu.

Mycie ciśnieniowe możliwe jest również do zastosowania na dużych wysokościach z użyciem specjalistycznego sprzętu, w tym zwyżek, rusztowań, itp. Nasz zespół został pod tym względem specjalnie przeszkolony, posiada odpowiednie doświadczenie oraz uprawnienia.
Dysponujemy sprzętem, który pozwala na bezpieczne wykonanie zlecenia na każdej wysokości, w tym także na dachach o różnych kątach nachylenia oraz różnej powierzchni.
Możemy przeprowadzić czyszczenie całych elewacji, jak i dachów budynków, wysokich konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych czy kominów.

Alpineco Cleaning wykonuje również prace polegające na zabezpieczaniu i konserwacji/impregnacji powierzchni dachowych, elewacji, kostki brukowej. Zabiegi te są istotne z uwagi na wydłużenie okresu pomiędzy kolejnymi czyszczeniami, a także ze względu na fakt, iż odpowiednio zaimpregnowane powierzchnie zdecydowanie łatwiej się zmywają.
Zapewniamy najwyżej jakości efekty i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy elastyczni, wierzymy, że potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom, i z pewnością wykonamy każde zadanie, jakiego się podejmiemy.

W ramach usług z użyciem wysokiego ciśnienia oferujemy:

  • czyszczenie fasad, elewacji; powierzchni betonowych, kamienia, cegły, sidingów i innych,
  • czyszczenie i impregnacja kostki brukowej i dachówki,
  • usuwanie graffiti wraz z zabezpieczeniem powierzchni,
  • usuwanie ciężkich zabrudzeń takich jak: oleje, smary, smoła, guma itp.,
  • usuwanie nalotów, porostów oraz mchu,
  • mycie płotów i ogrodzeń,
  • impregnacja (hydrofobizacja) elewacji ceglanych, kamiennych itp.

Mycie ciśnieniowe elewacji, kostki brukowej, dachówki czy innych powierzchni użytkowych, nie tylko podnosi walory estetyczne otoczenia, ale także, co nie mniej istotne, wydłuża ich żywotność, a czyste powierzchnie są w mniejszym stopniu narażone na negatywne działanie brudu czy niechcianej roślinności.